Wypłata bez konieczności zarabiania

Każdy kto pracuje, zarabia na swoje utrzymanie. A co jeśli nie trzeba było by w ogóle chodzić do pracy i żyć na wysokim poziomie. Jest to możliwe jeśli tylko ma się szczęście do gier liczbowych i inwestuje się w kupony Lotto. Lotek to najpopularniejsza obecnie gra liczbowa w Polsce, ta gra stworzyła wielu polskich milionerów. Kupony na Lotka kosztują parę złotych a dzięki nim można się wzbogacić bez żadnej pracy. Szczególnie Ekstra pensja ma do zaoferowania dostatnie życie przez 20 lat.

Na czym polega gra Ekstra pensja?

Tego typu gra należy do rodziny gier Lotto. Jest to jedna z jej wersji gdzie także typuje się szczęśliwe cyfry. Wystarczy udać się do kiosku Ruchu i zakupić kupon na tego typu losowanie. Można samemu wybrać sobie cyfry jakie mają się znaleźć na kuponie, można też zdać się na los i pozwolić by numery zostały za nas wybrane. W tym losowaniu 6 cyfr, w przypadku super szansy można dobrać jedną cyfrę dodatkowo. Losowanie odbywa się codziennie o 21.50 a wyniki są podane na stronie internetowej Lotto tuż po losowaniu. Jeśli więc ktoś nie zdąży na wieczorne losowanie, może sobie w dowolnym momencie sprawdzić wyniki na stronie. Co więcej na stronie tej można znaleźć wyniki z całego tygodnia, ze wszystkich losowań Lotto.

Jak dużo można wygrać w Ekstra Pensji?

Każda wygrana będzie cieszyć ale jeśli wygra się bardzo duże pieniądze, wtedy radość będzie przeogromna. W przypadku Ekstra Pensji można wygrać pieniądze, które będą wpłacane na konto co miesiąc przez okres 20 lat. To bardzo długo, w tym czasie nie trzeba w ogóle pracować by móc się utrzymać. To jak dużo się wygra zależy od stawki, minimalna kwota to 5 ooozł co miesiąc przez 20 lat a maksymalna przy 10 krotnej stawce to 50 000zł co miesiąc przez 20 lat. To bardzo duże pieniądze, nic więc dziwnego, że tak wiele ludzi kupuje kupony na Ekstra Szansę i na inne gry liczbowe Lotto, bo dzięki temu można wiele wygrać i zyskać wymarzone życie bez fizycznej pracy, która zajmuje dużo czasu.