Najlepszy doradca: Kredyt odnawialny w koncie to najbezpieczniejszy kredyt

najlepszy doradca

Większość banków oferuje bardzo wygodną formę kredytowania, która kiedyś nazywała się debetem, a obecnie jest to kredyt do konta, zwany też odnawialnym lub bezpiecznym. Taki kredyt sam się spłaca, gdy wpływają na konto środki finansowe. Nie trzeba pamiętać o jego terminowym spłacaniu, ani o wysokości rat.

Najlepszy doradca zawsze ma racje

Najlepiej jest zaciągać kredyt odnawialny w banku, którym wpływa na konto pensja. Bank ma wtedy lepszą ocenę i nie domaga się pliku dokumentów potrzebnych do otwarcia kredytu. Po ocenie zdolności kredytowej, zostaje przyznany określony limit i to właściwie wszystko. Z limitu nie trzeba korzystać, ale podczas robienia zakupów nie towarzyszy nam już przykra świadomość, że na wiele rzeczy nas nie stać. Mamy gotówkę w zasięgu ręki, tylko wypłacić, gdy zachodzi taka potrzeba.

Kredyt odnawialny w koncie

Wygodą kredytu w koncie, że raz przyznany jest do dyspozycji przez nieokreślony czas. Są to pieniądze, które czekają i korzystamy z nich tylko w sytuacji nagłej potrzeby. Wtedy nie musimy składać zapytania o kredyt, ani pliku dokumentów. Jeśli nie korzystamy z kredytu, nie ponosimy żadnych opłat. Środki finansowe wpływając na konto pokrywają zadłużenie, a po kilku dniach można ponownie korzystać z kredytu. Cały czas obracamy tymi samymi pieniędzmi. To bardzo bezpieczna forma kredytowania. Jesteśmy dla banku wiarygodnym klientem. Dodatkową zaletą jest to, że oprocentowanie kredytu zazwyczaj jest korzystniejsze niż tradycyjnych kredytów konsumpcyjnych. Kredyt odnawialny przyznawany jest właściwie prawie automatycznie z uwagi na pełny dostęp banku do historii konta.

Zostaw swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *